image/svg+xml
image/svg+xml

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Programı Mezun Buluşması Gerçekleştirildi.

Kariyer Merkezimiz etkinlikleri kapsamında, mezunlarımızın kariyer gelişimlerini takip edebilmek amacıyla, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Programı işbirliğiyle 31 Mart 2022 Perşembe günü Saat 19.00'da Zoom Meeting uygulaması üzerinden çevrimiçi olarak 'Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Programı Mezun Buluşması' etkinliği düzenlenmiştir.

Kariyer Merkezi tarafından organize edilen etkinliğe Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Programı öğretim elemanları ile Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Mezunlarla İletişim Komisyonu Başkanı katılmıştır. Etkinliğin açılış konuşması ve moderatörlüğü Kariyer Merkezi Öğretim Görevlisi Pelin Su ALTAN tarafından yapılarak, 'mezun buluşmaları Üniversitemiz için oldukça kıymetlidir. Sizleri öğrenim hayatından sonra da takip etmek, sizlerle buluşmak, başarı süreçlerini izlemek bizim için çok önemli. Yine sizler tarafından sağlanan geri dönüşlerle süreçlerimizi iyileştiriyoruz. Bu sebeple, sizlere ilettiğimiz mezun memnuniyet anketini cevaplamınızı rica ediyoruz' diyerek, katılımlara teşekkür ederek, sözü Kariyer Merkezinde işveren ilişkileri sorumlusu olarak çalışan Öğretim Görevlisi Ayça Gamze AKKAYA'ya bırakmıştır. Mezunların istihdam durumlarının öneminden bahseden Akkaya, sizlerin geri bildirimleri bizim ölçümlerimiz için çok kıymetli diyerek sözlerini sonlandırmıştır. Ardından sözü alan Komisyon Başkanı Öğretim Görevlisi Şeyma Nur ÖNAL, mezunlarla iletişim sürecinin önemine değinerek Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu tarafından mezun iletişimine verilen önemden bahsetmiştir.

Program öğrencilerini selamlayarak sözlerine başlayan Program Bölüm Başkanı Öğretim Görevlisi Öznur KIRMIZI AY, etkinliğe katılan tüm mezunlara tek tek söz vererek sohbet etmiştir. Program hazırlanan slaytın izlenmesi ve iyi dilekler ile son bulmuştur.
  • Kariyer Günlerine Çok Az Kaldı!!

  • Kariyer Planlama Dersi Kapsamında Tübitak Projelerinin Önemi ve Özgeçmişe Katkıları Görüşüldü!

  • Öğrenci ve Mezunlara Yönelik Ücretsiz Mayıs Ayı Kursları Başvuruları Başladı!

  • Mezunlar Anlatıyor Etkinlik Serisinin Dördüncüsü Eğitim Fakültesi Mezunumuz 2021 Yılı KPSS Birincisi Şeyda Başa'nın Katılımı İle Gerçekleştirildi.

  • Sınıf Öğretmenliği Programı Mezun Buluşması Etkinliği Gerçekleştirildi.

  • Kariyer Planlama Dersi Kapsamında Özgeçmiş Hazırlama ve Mülakat Teknikleri Konuları Görüşüldü.

  • Kariyer Planlama Dersi Kapsamında Yurtdışı ve Yurtiçi Öğrenim Hareketliliği Konusu Anlatılmıştır.

  • Eğitim Fakültesi Öğretim Elemanları ve Öğrencilerine Yönelik Ulusal Staj Programı Bilgilendirme Toplantısı Yapılmıştır!

  • Mühendislik, Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Öğretim Elemanları ve Öğrencilerine Ulusal Staj Programı Hakkında Detaylı Eğitim Verildi!

  • Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Programı Mezun Buluşması Gerçekleştirildi.